74 Λογαριασμοί TikTok Celebrity που πρέπει να ακολουθήσετε αυτή τη στιγμή

οι καλύτεροι λογαριασμοί TikTok διασημοτήτων όπως οι Ariana Grande, Halsey, HRVY, Troye Sivan και άλλα.



Ανακαλύψτε τους καλύτερους λογαριασμούς διασημοτήτων TikTok που θα ακολουθήσετε. Από την Ariana Grande έως τη Lizzo, την Britney Spears, τους Jonas Brothers, ακόμα και τον Halsey. Μερικοί από τους αγαπημένους σας μουσικούς, ηθοποιούς και αστέρια του Διαδικτύου βρίσκονται στο TikTok αυτή τη στιγμή. Βρείτε τις αγαπημένες σας προσωπικότητες στο TikTok με την εύχρηστη λίστα των διάσημων ονομάτων και προσώπων που πρέπει να ακολουθήσετε.





Διασημότητες στο TikTok: 74 λογαριασμοί που πρέπει να ακολουθήσετε

5SOS - 5sos



Amber-Rose Gill - @amberrosegill

Anne-Marie - @annemarieiam

Ansel Elgort - @momgoesmadataoldotcom

Ariana Grande - @arianagrande

Άσλεϊ Τίσντεϊλ - @ashleytisdale

Άρνολντ Σβαρτζενέγκερ - @arnoldschnitzel

Μωρό Ariel - @babyariel

Bebe Rexha - @beberexha

Bella Thorne- @ bellathorne

Μπαντ Μπάμπι - @bhadbhabie

Billy Ray Cyrus - @billyraycyrus

Μπρέτμαν Ροκ - @ bretmanrock

Η Britney Spears - @britneyspears

BTS - @bts_official_bighit

Camila Cabello - @camilacabello

Cardi Β - @ iamcardib

είναι asa butterfield gay



Λογαριασμός Cardi B TikTok / @ iamcardib. Εικόνα: @ iamcardib / TikTok

Colleen Ballinger - @colleensingsstuff

Κον Γκρέι - @conangray

Χριστίνα Αγκουλέρα - @xtina

David dobrik - @daviddobrik

Demi Lovato - @ddlovato

Diplo - @diplo

Dua Lipa- @dualipofficial

Ed Sheeran - @edsheeran

Έμα Τσάμπερλεϊν - @emmachamberlain

Ethan Dolan - @ αιθανδολάν

Fall Out Boy - @falloutboy

Fenty Beauty - @fentybeauty

Frankie Grande - @ frankiejgrande1

Hanna Κλουβιά - @thegabbieshow

Grayson Dolan - @graysondolan

Halsey - @halsey




Λογαριασμός Halsey TikTok. Εικόνα: Halsey TikTok

HRVY - @hrvy

Jacob Sartorius - @jacobsartorius

Τζέισον Ντερούλο - @ jasonderulo

Ο James Charles - @jamescharles

Joe Sugg - @joe_sugg

JoJo Siwa- @ itjojosiwa

Jonas Brothers - @ jonasbrothers

Ο Justin Bieber - @justinbieber

Katy Perry - @katyperry

Keke Palmer- @ kekepalmer




JoJo Siwa στο TikTok. Εικόνα: @ itsjojosiwa / TikTok

Κεχλάνι - @kehlani

Χλόη Καρδασιάν - @khloekardashian

Λίλ Χαν - @ lilxandiego

Λίλι Άλλεν - @ LilyAllen50

Λίζα Κόσχι - @lizzza

Lizzo - @lizzobetikin

Μαρία Κάρυ - @mariahcarey

Μαρίνα Διαμαντή - @marinadiamdis

Megan Thee επιβήτορας - @thestallion

Μεγκάν Τρένορ - @ meghantrainor

Miley Cyrus - @mileycyrus

Νιόλ Χόραν - @niallhoran




Lizzo στο TikTok. Εικόνα: @ lizzobetikin / TikTok

Νώε Σνάππ - @noahschnapp

Νίκος Ιωνάς - @nickjonas

Νίκη Μίναν - @nickiminaj

Πανικός στη ντίσκο - @panicatthedisco

Δημοσίευση Malone - @postmalone

Αρκετά - @prettymuch

Ρίκυ Τόμσον - @rickey_thompson

Rita Ora - @ritaora

Τάνα Μόνγκαου - @tanamongeaulol

Terry Crews - @terrycrews

Το βράχο - @therock

Τρίσα Paytas - @ trishlikefish88

Troye Sivan - @troyesivan

Vanessa Hudgens - @vanessahudgens

Γουίλ Σμιθ - @willsmith

Γιατί δεν εμείς - @ whydontwemusic

Yungblud - @ yungblud

Ζάρα Λάρισον - @zaralarsson



Κορυφή Άρθρα






Κατηγορία

Τράβις Σκοτ

Καλλιτέχνες

Ζωη

Itv

Χαρακτηριστικά

Νικ Jonas

Το Intern

Πανικός! Στην Ντίσκο

Αδερφοί Τζόνας

Ομορφιά


Δημοφιλείς Αναρτήσεις